המומחים שלנו רואים אותך

מימוש זכויות רפואיות – תהליך מתיש ומורכב עבור אנשים רבים

בישראל חיים אנשים רבים שסובלים מבעיות רפואיות כתוצאה מתאונות או מחלות. כאשר המצב הרפואי גורם לקושי בתפקוד או בעבודה, נוצרות זכויות המגיעות מהמדינה, מחברות הביטוח הפרטיות או מגופים אחרים. אנשים רבים אינם מממשים את זכויותיהם והסיבות לכך שונות ומגוונות:

חוסר מודעות, חשש מעמידה מול מערכות וגופי ענק, קושי בהתמודדות עם התהליך המתסכל הכרוך בבירוקרטיה מורכבת ומתישה, חוסר ידע, ועוד.

מדובר לעיתים בזכויות השוות עשרות ואף מאות אלפי שקלים. זכויות אשר בעבורן שילמת לאורך כל חייך מיסים ודמי ביטוח לאומי, פרמיות ודמי גמולים. זכויות השייכות ומגיעות לך.

חברת לבנת פורן הוקמה לפני כעשרים שנה מתוך הבנה שקיים צורך בגוף ייעודי, כזה המרכז את הידע ומעניק סיוע מקצועי לאנשים המעוניינים לממש את זכויותיהם. כיום, החברה הינה הגוף המקצועי המוביל בישראל. מאז הקמתה בשנת 2003, החברה צברה ניסיון וידע עצומים, והיא סייעה למאות אלפי אנשים במימוש זכויותיהם הרפואיות אל מול רשויות המדינה ומוסדות שונים ובראשן המוסד לביטוח לאומי, רשות המיסים, חברות ביטוח וקרנות פנסיה.

פעילות החברה מתבססת על הון אנושי איכותי, ידע מקצועי רפואי ובירוקרטי ומעל לכל, ההבנה כי לכל אדם סיפור ייחודי ויש ללוות אותו בתהליך המתאים לו בדיוק.  לשם כך אנו מקפידים לבחור את העובדים המתאימים ביותר. הצוות כולל כ-160 עובדים וכ-30 רופאים בעלי התמחויות שונות, מתמחים ואחיות – כולם מנוסים ועתירי ידע בתחום מימוש זכויות רפואיות, מסורים וממוקדי מטרה. זו הנבחרת שמובילה כל אחד ואחת בתמיכה אישית ובכלים בעלי הצלחה מוכחת, לאורך כל התהליך, עד לסיומו בצורה הטובה ביותר. 

סיוע בכל הנושאים, בכל התהליכים, בכל הצעדים

כגמלאי התעשיה האווירית, עם הצטרפותך לשירות תזכה לטיפול אישי לאורך כל הדרך.
אנו נסייע באיסוף החומר הרפואי הרלוונטי, נבנה תיק רפואי מותאם העומד בדרישות המוסד לביטוח לאומי באמצעות מיטב הרופאים בתחום, נתאם עבורך פגישות עם הרופאים שלנו בהתאם לצורך, נערוך חוות דעת רפואית לנכות רפואית ו/או תפקודית, נעדכן ונשוחח עמך בטרם כל  וועדה רפואית עד לקבלת החלטה.

איך מתחילים בתהליך?

הצעד הראשון הוא קביעת פגישת היכרות במשרדי החברה, בטלפון או בזום עם מומחה למימוש זכויות רפואיות – ללא עלות וללא התחייבות, במסגרתה נתשאל אותך על מצבך הרפואי עד לסיוע מיטבי בתהליך מימוש הזכויות הרפואיות כולו.

והתשלום ? התשלום הוא אך ורק על בסיס הצלחה. לא מימשת לא שילמת!

הצוות הרפואי שתומך בתהליך וחוות הדעת הרפואית בה נצייד אותך הינם חלק אינטגרלי מהשירות ולא נגבה בגינם תשלום נוסף.

 האם ישנה הטבה מיוחדת לגמלאי התעשייה האווירית?
כן. ארגון גמלאי התעשייה האווירית הגיע להסכם מיוחד עם חברת לבנת פורן במסגרתו יוענקו תנאים מיוחדים לחברי הארגון ולבני משפחותיהם. במעמד פגישת ההיכרות הראשונה, יפורטו בפניך כל ההטבות להן אתה זכאי כגמלאי התעשייה האווירית וכמובן גם בני משפחתך.

ההבדל בין הגשת תביעה באופן עצמאי לבין מיצוי התהליך באמצעות חברת לבנת פורן בא לידי ביטוי הן בדרך והן בתוצאות. לעיתים רבות מדובר בהבדל גורלי ומשנה חיים, המשתקף בדחיית התביעה  לעומת קבלתה, או בהשגת תוצאות חלקיות לעומת מלאות.

הסיוע של צוות המומחים של חברת לבנת פורן , מדייק את תהליך מימוש הזכויות  של כל אחד ואחת במסלול הבטוח, הקל והנכון ביותר למיצוי הזכויות הרפואיות, כל מקרה לגופו.

נכתב ע"י: "לבנת פורן"

הגמלאון

גמלאון 129

לצפיה בירחון
לחצו כאן
למידע ופרטים נוספים
ארגון גמלאי התעשיה האוירית, מחלקה 0012, נתב"ג, מיקוד 70100
מיטל: 03-9355654 ציפי: 03-9768138 דקלה: 03-9768139
03-9354883 , 03-9356969
gimlaim@iai.co.il
אוזן קשבת: 03-9354859 03-9768835
מנהל ועורך האתר: הלל גולן
חשוב: בקשה לביטול השתתפות באירוע (טיול, נופשון, גמליאדה...) יש להפנות למזכירות הארגון

    הנני מסכים לקבל עידכונים ומידע נוסף על הפעילות.

    האנשים שמלווים אותנו - חסויות