גילוי דעת – החזרי תשלום מלאים

החזרי תשלום מלאים לגמלאי התעשייה האווירית – גילוי דעת

גמלאיות וגמלאים יקרים,

הארגון שמח לציין בפני ציבור חברי ארגון גמלאי התעשייה האווירית, על הישג יוצא דופן וייחודי מסוגו, שלפיו אותם גמלאיות וגמלאים, (כולל אורחיהם), שנרשמו לשתי הגמליאדות 2020 (שייט על הדנובה וסלובקיה), יקבלו כספם חזרה ובמלואם, וללא כל דמי ביטול ו/או קנסות.

הליך השבת הכספים לבעליהם כבר נמצא בשלבי סיום.

אין זהו הליך ברור מאליו ודבר של מה בכך, ובמיוחד שמדובר כאן על כספים בהיקפים משמעותיים ביותר. שתי (2) הגמליאדות שאוזכרו מסתכמות יחדיו, בכ-20 מיליון ₪ (לשנת 2020). ולמרות זאת הצלחנו בכך והכספים בהליכי החזרה.

ארגון גמלאי התע"א הינו ארגון הגמלאים בין הבודדים במדינה שהצליח לבצע החזר כספים מלא לחבריו שנרשמו. זאת לעומת ארגונים אחרים, שזכו לפיצוי חלקי בלבד. זאת ועוד, בימים אלו ממש, החליטה הממשלה והוציאה תקנות חירום שלפיהן אין יותר פיצוי כלל עבור טיסות דחויות או מבוטלות, ובמקרים מסוימים תינתן חלופת זכות למימוש שנה שלאחריה. הארגון וועדת הטיולים מדגישים כי הישג זה הושג רק בשל התארגנות נכונה מראש, ובמיוחד ההסכמים הטובים שנחתמו מול ספקי מפעלים אלו (סעיפים חוזיים שחזו מראש תרחיש בלהות שכזה, ובתוספת ערבויות בנקאיות לכיסוי של החשיפה הכספית). רק מצוינות התנהלותית מול הספקים הביאה למצב ייחודי זה של החזרת כספים במלואם !!!

היו לאורך השנים הרבה תלונות ורינונים על התנהלות לא תקינה, צורך לשיפורים, להורדת מחירים וכו' (זה היה גם אחד ממוקדי הפעילות המרכזיים בתקופת הבחירות). וכאן הוא המקום לציין בפניכם, גמלאי הארגון, שארגון נמדד במעשיו כשלוח של חבריו, לאורך זמן, ובמיוחד במקרים יוצאי דופן, תוך מתן הגנה מלאה לכספי הציבור של חבריו. אלו היו דרכנו ומטרותינו לאורך כל השנים. רק כעת, בתקופת משבר נוראית, הקורונה, ניתן להיווכח בתוצאות של טיפולנו זה. קשה מאד בימים רגילים של שגרה להסביר מהלכים כאלו הגובלים בחיזוי עתידי של משבר דמיוני. אבל עובדה היא שבעקבות חיזוי שכזה צלחנו את הבעיה בהצלחה יתירה!!!

חברות וחברים, כנבחריכם, הנהלת הארגון וועדת הטיולים ימשיכו במתווה קו זה וישיקו גמליאדות מוצלחות בעתיד (תוך התייחסות להנחיות משרד הבריאות), ובעיקר תוך חשיבה ומתן הגנה מלאה לכספיכם.

הארגון, וועדת הטיולים בפרט, מתארגנים בימים אלו למתן שירות לכם, חברים, כמו גם למצוא פעילויות חדשות המותאמות לרוח התקופה שנגזר עלינו, תוך כדי בידוד ואיסור על התכנסות יחדיו. הארגון וועדת הטיולים יעדכנו אתכם על תוצאות עבודתנו זאת.

תודה מיוחדת נתונה לחבר הלל שחם, רכז הסכמים וחוזים מטעם הארגון וועדת הטיולים, על פועלו בהכנת ההסכמים, על חיזוי תרחיש קיצון שכזה, ושבעקבות זאת הושמו הסעיפים שהעניקו הגנה מלאה והחזרת הכספים במלואם לחברים שנרשמו.

 

בברכת שימרו על בריאותכם, שום דבר אחר אינו חשוב יותר מכך,

 

י. שפי                                       ש. אפלבוים                         
יו"ר הארגון                                יו"ר וועדת טיולים ונופשונים        

 

 

הגמלאון

גמלאון 129

לצפיה בירחון
לחצו כאן
למידע ופרטים נוספים
ארגון גמלאי התעשיה האוירית, מחלקה 0012, נתב"ג, מיקוד 70100
מיטל: 03-9355654 ציפי: 03-9768138 דקלה: 03-9768139
03-9354883 , 03-9356969
gimlaim@iai.co.il
אוזן קשבת: 03-9354859 03-9768835
מנהל ועורך האתר: הלל גולן
חשוב: בקשה לביטול השתתפות באירוע (טיול, נופשון, גמליאדה...) יש להפנות למזכירות הארגון

    הנני מסכים לקבל עידכונים ומידע נוסף על הפעילות.

    האנשים שמלווים אותנו - חסויות