בזכותם

                                                       בזכותם

חולים במחלה כרונית? נפגעתם בתאונה? מתקשים לתפקד ולעבוד? מגיע לכם לקבל את הזכויות הרפואיות שלכם ולקבל מהמדינה כסף והטבות. פשוט? ממש לא. לא אחת, אדם פרטי מתקשה לצלוח לבד את הסבך הבירוקרטי של ביטוח לאומי, חברות הביטוח ומס הכנסה ונזקק לסיוע. כאן נכנסת לתמונה"זכותי", חברה המתמחה בסיוע לקבלת זכויות רפואיות ומעסיקה מומחים מהשורה הראשונה."אנחנו לא מוותרים", אומר אלון אהרונוב, מנכ"ל "זכותי"."המומחים שלנו, בסיוע רופאי החברה ומנהלים שעבדו בעבר במוסד לביטוח לאומי,בודקים את החומר הרפואי וממצים כל אפשרות עד שהלקוח שלנו מקבל את המגיע לו"

אם אתם חולים במחלה כרונית,נפגעתם בתאונה,מתקשים לתפקד ולעבוד או לא מסוגלים בכלל -אולי שמעתם שמגיע לכם"משהו"מהמוסד לביטוח לאומי,מחברת הביטוח שלכם או ממס הכנסה.

ואולי כבר נכנסתם לסבך הבירוקרטי המתיש והמתסכל,ואתם או משפחתכם עומדים להרים ידיים.

אין ספק שבמקרה של מחלה או פגיעה,ההתמודדות מול המוסדות השונים,שבדרך כלל לא ממהרים להציע את כל מה שמגיע לכם,היא קשה שבעתיים. אתם נדרשים לאינסוף אישורים,טפסים,וועדות,וכל זאת בזמן שאתם מודאגים,חלשים,מתקשים לתפקד ואין מי שינחה אתכם בסבך הבירוקרטיה,על מנת שתוכלו לממש את זכויותיכם,ובכך לדאוג לבריאותכם ולמשפחתכם.

צוות המומחים הרב תחומי של "זכותי" כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה: רופאים,כולל רופא ראשי שכיהן למעלה מ-30 שנה בוועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי,יועצי מס,רואי חשבון,סוכני ביטוח ועובדים לשעבר במוסד לביטוח לאומי,המסייעים ללקוחות בתהליך מימוש זכויותיהם הרפואיות בתחומים שונים, ביניהם: נכות כללית,נכות מעבודה,קצבת ניידות,סיעוד,אובדן כושר עבודה,פטור ממס ועוד. הזכויות הרפואיות האלה ניתנות כמענקים, פיצויים או קצבאות מהביטוח הלאומי ואף פטורות מתשלום מס הכנסה,ועוד.

 פגיעה בתפקוד
דוגמה לאחת המחלות הפוגעות באופן חמור בתפקוד היא פרקינסון – מחלה כרונית,וחשוכת מרפא.רעד בידיים,התקשות שרירים,תנועה איטית,אובדן זיכרון,קשיים באכילה ועוד,הם התסמינים העיקריים של המחלה.חולי פרקינסון רבים הופכים לנכים התלויים במשפחתם לצורך תפקודם היומיומי.

 לא מוותרים
כאמור,דרוש ניסיון וידע רב כדי להתמודד מול המוסדות השונים,"לנצח"ולקבל את הכסף המגיע לחולים בפרקינסון ומחלות רבות אחרות.

כאן נכנסים לתמונה מומחי "זכותי",המסייעים ללקוחות החברה בתהליך:איסוף החומר הרפואי המתאים כדי לגבש תיק רפואי מלא,קריאה מעמיקה של התיק הרפואי ע"י רופאי החברה,עריכת סיכום רפואי,סיוע במילוי הטפסים, ביצוע מעקב ועדכון שוטפים אודות התהליך,מתן הסבר לקראת ועדות רפואיות וכו'.

מלבד הביטוח הלאומי,פועלת "זכותי" גם מול חברות הביטוח (במקרים של אובדן כושר עבודה,פנסיית נכות,סיעוד,תאונות אישיות ועוד) וכן מול מס הכנסה-לקבלת פטור ממס עקב ליקויים רפואיים-זכות שרק מעטים מודעים לה.

"אני קם כל בוקר עם אנרגיות מחודשות,כדי להביא ללקוחותינו את המגיע להם מהמוסדות השונים",אומר אלון אהרונוב, מנכ"ל "זכותי"."אנחנו לא מוותרים. "המומחים שלנו,בסיוע רופאי החברה ומנהלים שעבדו בעבר במוסד לביטוח לאומי, בודקים את החומר הרפואי וממצים כל אפשרות עד שהלקוח שלנו מקבל את המגיע לו עקב מצבו הרפואי,תוך שיתוף מלא של הלקוח בכל שלבי התהליך". 

להפוך את הקערה על פיה
"האמת שבאנו בלי ציפיות,בתחושה שפשוט כבר אין לנו מה להפסיד,לאחר שנחלנו כישלון מוחלט בניסיונותינו לטפל לבד בנושא הנכות מול ביטוח לאומי, הצלחנו סוף סוף במאבקנו לקבל את הקצבה הראויה,ועוד לצמיתות. תודה לך על יחס הוגן ואדיב,על נחישות ומסירות ובעיקר על המקצועיות והידע שלך,שרק בזכותו הצלחנו" כך כתבו לאחד ממומחי "זכותי" זוג לקוחות;האחד חוקר פרטי בתחום הביטוח והנזיקין,והשנייה – עו"ד מומחית לנזיקין.

 לא קיבלת – לא שילמת
"זכותי",הפרוסה בת"א,חיפה וירושלים,מסייעת ללקוחותיה לא רק לקבל את זכויותיהם הרפואיות,אלא מקלה עליהם גם בכל הנוגע לתשלום שכר הטרחה. למעט דמי הטיפול בעת פתיחת התיק, התשלום ל"זכותי"הינו על בסיס הצלחה בלבד,ורק לאחר שהלקוח קיבל את הכספים המגיעים לו."זכותי" היא החברה הראשונה בארץ המחזירה ללקוחותיה את דמי הטיפול,אם הסיוע אינו מניב הצלחה."לא קיבלת – לא שילמת". זהו דבר משמעותי,במיוחד כשמדובר בחולים ובנפגעים,וגם בכך מוכיחה"זכותי"את בטחונה ביכולות המקצועיות של מומחיה,ואתם, בתעשייה האווירית, לא משלמים דמי טיפול כלל.

הגמלאון

גמלאון 129

לצפיה בירחון
לחצו כאן
למידע ופרטים נוספים
ארגון גמלאי התעשיה האוירית, מחלקה 0012, נתב"ג, מיקוד 70100
מיטל: 03-9355654 ציפי: 03-9768138 דקלה: 03-9768139
03-9354883 , 03-9356969
gimlaim@iai.co.il
אוזן קשבת: 03-9354859 03-9768835
מנהל ועורך האתר: הלל גולן
חשוב: בקשה לביטול השתתפות באירוע (טיול, נופשון, גמליאדה...) יש להפנות למזכירות הארגון

    הנני מסכים לקבל עידכונים ומידע נוסף על הפעילות.

    האנשים שמלווים אותנו - חסויות